Indigo Marin, sektörde 25 yıllık tecrübesi ve kalitesinden ödün vermeden günden güne büyüyen ekibi ile yoluna kararlılıkla devam etmektedir. Elektrik ve elektronik alanında hizmet veren Indigo Marin, yurt dışı bağlantılarını San Giorgio Sein, Zetagi, Barnacle Buster, Indigo LED, Dixplay ve TF Marine distribütörlükleri ile sağlamlaştırarak, çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Indigo Marin, çözüm odaklı hizmet anlayışı ve yüksek teknolojili ürünleri ile sektöründe önemli bir yere sahiptir. Konusunda uzman teknik destek ve hizmet ekibi ile hızlı ve analitik çözümler sunmayı hedef edinmiştir.

Amacımız

Yurt içinde ve yurt dışında profesyonel endüstriye, güvenilir ve tecrübeli bir çözüm sağlayıcısı olmak ve dünya genelinde sağladığımız destekle, müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak faaliyet yürütmek esas amacımızdır.

Hedefimiz

Denizcilik sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde karşılayacak en verimli ve kaliteli ürün, uygulama ve çözümleri sunmak, sürekli gelişen çağdaş bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanarak aranan ve takdir edilen bir kuruluş olmayı sürdürmektir.